Clixsense Tıklayarak Para Kazanma + Ödeme Kanıtı


clixsense nedir
Clixsense'de bux.to gibi en köklü PTC sitelerinden biri ve 2007 yılından bu yana hizmet vermekte.Reklam tıklamarın da yaklaşık $0.001, $0.005 ve $0.01 vermekte. Fakat Clixsense bux.to ya göre daha çok kazandırıyor çünkü günlük Task yapabiliyorsunuz.Tasklar minumum 0.03 kazandırıyor ve doğruluk oranınız yüksek olduğu sürece ve yeterli sayıda olduğu sürece yapabiliyorsunuz. 

Örneğin geçen gün yaklaşık 8 task yaptım 25 dakikadı $0.32 kazandım :)

Ödemeleri almak için normal üyelerde minimum 8$ premium üyeler ise hesabında 5$ biriktiğinde parasını aşağıda belirttiğim herhangi bir site aracılığıyla alabiliyor .(premium isteğe bağlı, yıllık alınıyor ve sadece 17$)  

Ödemeleri paypal,alertpay,liberety reserve,google cheskout hesaplarınıza anında ödeyen elit PTC sitesi.Clixsense Ödeme Kanıtları - Clixsense Ödeme Yapıyor mu


Her gün bir çok insan arama motorları üzerinden internetten para kazanma yöntemlerini araştırıyor.Fakat bulduğu sitelere güvenmekte zorluk çeken insan sayısı çok.
Acaba para mı yatıracaklar mı ? 
Boşuna mı vakit kaybediyorum ?
vs. 
Gibi soruları elbette sizde kendinize sormuşsunuzdur ama merak etmeyin işte size clixsensenin ödeme yaptığına dair kanıtlar.clixsense ödeme yapıyor mu

clixsense ödeme yapıyor mu

clixsense ödeme yapıyor mu

clixsense ödemelericlixsense ödeme yapıyor mu


İsteyen arkadaşlar yorum bölümüne kendilerinin ödeme kanıtlarını da koyarak bilmeyen arkadaşlara yardımcı olabilirler.

Hiç yorum yok: