Metrobux Min Ödeme 1$ Türk Firma Ödeme Kanıtlı

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir PTS işine ara vermiştim. Bu yüzden geri dönüşümümün boş bir kazanç sistemiyle olmasını istemedim. Uzun süredir takip ettiğim metrobux.net in ödeme limiti 1$ a düşünce sizlere tanıtmak istedim. Site şu anda, solidtrustpay veya paypal ile ödeme kabul edip, ödeme yapıyor.
Neyse fazla uzatmayacağım. Metrobux.Net, Probux.Com ‘un da olduğu gibi bir PTC sitesidir. Peki nasıl kazanacağız?

Üye olduktan sonra, resimde de görüldüğü üst sekmelerden ads bölümüne tıklıyorsunuz. Sayfanın biraz aşağısına iniyorsunuz. Burada sizin para kazanabileceğiniz siteler çıkıyor.Sitelerin üzerinde ki yeşil bölüme tıklıyorsunuz. Daha sonra yeşil bölümün altına kırmızı bir yuvarlak gelecek, buraya tıklıyoruz ve ne kadar süre belirtilmişse o sürenin bitmesini bekliyorsunuz. Süre bitince bot olmadığınızı kanıtlamak için güvenlik kodunu girip ‘’close’’ diyorsunuz ve ücret hesabınıza ekleniyor.

Sitede siz hiç tıklamadan da para kazanabilirsiniz. Bu nasıl mı? Site de referans sistemi bulunmaktadır. Sitenin vereceği link ile üye getirdiğiniz takdirde siz de onun tıkladıklarından bir komisyon alırsınız.Sitede çeşitli üye tipleri bulunmaktadır. Bunlar şunlardır:
Standart:
Tamamen ücretsiz üyeliktir.
Günde en fazla 20 reklama tıklayabilirsiniz. Her gün, 20 saniyelik $0.008 değerinde 20 reklama tıklarsanız; toplamda 6 dakika 40 saniyede günde 0.16$ kazanırsınız. Bu reklam ücretleri standart üyeler için geçerlidir.
Direk Ref Limiti : 50 (Her referans tıklamasından da referansın tıkladığının yarısını kazanır.)


Premium:
Aylık 10$ gibi bir üyelik ücreti vardır ancak tıkladığı her reklamdan 0.02$ kazanır. Günlük maksimum 50 adet reklama tıklayabilir. (50×0.02=1) Yani hiç referansı olmayan bir premium üye bile günde 1$ kazanabilir. Üyelik ücreti olan 10 doları düşünce de aylık 20 dolar gibi bir karı olur.
Direk Ref Limiti : 100 ( Her ref tıklamasından 0.01 kazanır)


Elite :
Aylık 25$ gibi bir üyelik ücreti vardır ancak tıkladığı her reklamdan 0.03$ kazanır. Günlük maksimum 65 adet reklama tıklayabilir. (65×0.03=1.95) Yani hiç referansı olmayan bir elite üye bile günde 1.95$ kazanabilir. Üyelik ücreti olan 25 doları düşünce de aylık 20 dolar gibi bir karı olur.
Direk Ref Limiti : 500 ( Her ref tıklamasından 0.015$ kazanır)Ultimate :
Aylık 50$ gibi bir üyelik ücreti vardır ancak tıkladığı her reklamdan 0.04$ kazanır. Günlük maksimum 65 adet reklama tıklayabilir. (65×0.04=2.6) Yani hiç referansı olmayan bir elite üye bile günde 2.60$ kazanabilir. Üyelik ücreti olan 50 doları düşünce de aylık 28 dolar gibi bir karı olur.
Direk Ref Limiti : 1000 ( Her ref tıklamasından 0.02$ kazanır)PremiumEliteUltimate gibi üyeliklere cebinizden para vermek istemiyorsanız. Standart üyeliğinizle gerekli parayı kazanıp bu üyeliklere geçebilirsiniz.Para Kazanmaya Başlamak İçin ilk Adımı Bu Siteye Üye Olarak Başlayabilirsiniz.


Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ


METROBUX ÖDEME KANITI:

Hiç yorum yok: